Statutární orgán
Oksana Kytsenka, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Yaroslav Korposh, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Yurii Popdiakunyk, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Serhiy Onysko, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Svitlana Golenia, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Mykola Kovach, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Oksana Sulyma, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Judmila Ceborati, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Arutyun Papikyan, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Anton Greshchuk, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Hanna Babych, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Mykhaylo Shukha, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Nelya Haraydych, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Oleg Yaroslavskyy, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Stepan Antolyk, fyzická osoba
funkce: jednatel
ve funkci od: 04.03.2010
Kařdý jednatel za společnost jedná samostatně.
Společníci s vkladem
Oleg Yaroslavskyy, fyzická osoba
vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 50%
Stepan Antolyk, fyzická osoba
vklad: 100 000Kč , splaceno: 100 000Kč , obchodní podíl: 50%
Osoby živnostenského listu
Anton Greshchuk, statutární orgán
bydliště: Bili Oslavy
pobyt: Dolní Beřkovice
Arutyun Papikyan, statutární orgán
bydliště: Sumská obl. - Syrovatka
pobyt: Praha - Stodůlky
Judmila Ceborati, statutární orgán
bydliště: Rezina
Oksana Sulyma, statutární orgán
bydliště: Piznanka
Stepan Antolyk, statutární orgán
pobyt: Praha - Žižkov
Mykola Kovach, statutární orgán
pobyt: Dolní Beřkovice
Oleg Yaroslavskyy, statutární orgán
bydliště: Svidivok, Čerkaská oblast
pobyt: Praha - Háje
Svitlana Golenia, statutární orgán
pobyt: Praha - Veleslavín
Mykhaylo Shukha, statutární orgán
bydliště: Užhorod
pobyt: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav
Nelya Haraydych, statutární orgán
pobyt: Slaný
Serhiy Onysko, statutární orgán
bydliště: Zakarpatská obl. - Božhavske
pobyt: Praha - Staré Město
Yurii Popdiakunyk, statutární orgán
bydliště: V. Roztoka
Yaroslav Korposh, statutární orgán
pobyt: Neratovice
Oksana Kytsenka, statutární orgán
pobyt: Praha - Vysočany
Hanna Babych, statutární orgán
bydliště: ZLOTAREVO, UKRAJINA
pobyt: Praha - Žižkov