Jihočeský kraj - Firemní katalog

VŠE A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Adamov Albrechtice nad Vltavou Babice Balkova Lhota Bavorov Bechyně Bednárec Bednáreček Benešov nad Černou Bernartice Besednice Bezdědovice Bečice Bečice Blatná Blažejov Bohdalovice Bohumilice Bohunice Boletice Borek Borkovice Borotín Borovany Borovany Borová Lada Boršov nad Vltavou Boudy Bošice Bošilec Božetice Bradáčov Branice Branišov Bratronice Brloh Budeč Budislav Budkov Budíškovice Bujanov Buk Buzice Bušanovice Báňovice Bílsko Bělčice Břehov Březnice Březí Cehnice Cep Cerhonice Chelčice Chlum Chlum u Třeboně Chlumany Chlumec Chobot Chotoviny Chotýčany Chotěmice Choustník Chrbonín Chroboly Chrášťany Chrášťovice Chvalovice Chvalšiny Chyšky Chýnov Cizkrajov Dasný Dačice Dešná Deštná Dlouhá Lhota Dobev Dobrohošť Dobronice u Bechyně Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobšice Dolní Bukovsko Dolní Dvořiště Dolní Hořice Dolní Hrachovice Dolní Novosedly Dolní Pěna Dolní Třebonín Dolní Žďár Domanín Doubravice Doubravice Doudleby Doňov Drachkov Drahonice Drahotěšice Drahov Dražice Dražičky Dražíč Drhovice Drhovle Droužetice Drunče Dráchov Drážov Dub Dubičné Dubné Dunajovice Dvory Dvory nad Lužnicí Dynín Dírná Dívčice Dívčí Kopy Dřešín Dříteň Frahelž Frymburk Habří Hadravova Rosička Hajany Halámky Hamr Hatín Haškovcova Lhota Heřmaneč Heřmaň Heřmaň Hlasivo Hlavatce Hlavatce Hlincová Hora Hluboká nad Vltavou Hlupín Hodonice Hodětín Holubov Homole Hornosín Horní Dvořiště Horní Kněžeklady Horní Meziříčko Horní Němčice Horní Planá Horní Poříčí Horní Pěna Horní Radouň Horní Skrýchov Horní Slatina Horní Stropnice Horní Vltavice Horosedly Hoslovice Hospříz Hosty Hosín Hořice na Šumavě Hracholusky Hrachoviště Hradce Hranice Hrazany Hrdějovice Hrejkovice Husinec Hvozdec Hájek Hříšice Hůry Jankov Jarošov nad Nežárkou Jedlany Jetětice Jickovice Jilem Jindřichův Hradec Jinín Jistebnice Jivno Jílovice Kadov Kalenice Kamenná Kamenný Malíkov Kamenný Újezd Kaplice Kardašova Řečice Katov Katovice Kačlehy Kestřany Klec Klenovice Kluky Kocelovice Komařice Komárov Kostelec nad Vltavou Kostelní Radouň Kostelní Vydří Kovářov Košice Košín Kožlí Krajníčko Kraselov Kratušín Krašlovice Krejnice Krtov Krty-Hradec Králova Lhota Krátošice Ktiš Kubova Huť Kunžak Kučeř Kuřimany Kvilda Kváskovice Kvítkovice Květov Kájov Křemže Křenovice Křišťanov Lažiště Lažánky Ledenice Lenora Lety Lhenice Libníč Libín Libějice Libějovice Lipno nad Vltavou Lipovice Lipí Litochovice Litvínovice Lišov Lnáře Lodhéřov Lom Lom Lomnice nad Lužnicí Loučovice Ločenice Lužice Lužnice Lásenice Lčovice Mahouš Majdalena Malenice Malonty Malovice Malšice Malšín Mazelov Mačkov Mažice Meziříčí Mečichov Milejovice Milevsko Miloňovice Mirkovice Mirotice Mirovice Mičovice Mišovice Mladošovice Mladá Vožice Mlýny Modrá Hůrka Mojné Mokrý Lom Mutěnice Mydlovary Myslkovice Myslín Myštice Nadějkov Nasavrky Nebahovy Nebřehovice Nedabyle Nemyšl Neplachov Nerestce Netolice Netřebice Nevězice Nicov Nihošovice Nišovice Novosedly Novosedly nad Nežárkou Nová Bystřice Nová Olešná Nová Pec Nová Ves Nová Ves nad Lužnicí Nová Ves u Chýnova Nová Ves u Mladé Vožice Nová Včelnice Nové Hrady Nové Hutě Nákří Němčice Němčice Němětice Okrouhlá Okrouhlá Radouň Olešnice Olešník Olšovice Omlenice Opařany Orlík nad Vltavou Osek Oslov Ostrolovský Újezd Ostrovec Paračov Paseky Petříkov Peč Pivkovice Pištín Planá Planá nad Lužnicí Plav Plavsko Pleše Pluhův Žďár Podolí I Pohnánec Pohnání Pohorovice Pohorská Ves Pojbuky Polště Ponědraž Popelín Pracejovice Prachatice Probulov Protivín Psárov Putim Písek Písečné Pístina Pěčnov Přeborov Přechovice Předmíř Přední Výtoň Přední Zborovice Předotice Předslavice Přehořov Přeštěnice Přešťovice Příbraz Přídolí Přísečná Radenín Radhostice Radimovice u Tábora Radimovice u Želče Radkov Radomyšl Radošovice Radošovice Radětice Rakovice Rapšach Rataje Ratiboř Ratibořské Hory Ražice Rodná Rodvínov Roseč Roudná Roudné Rovná Rožmberk nad Vltavou Rožmitál na Šumavě Rudolfov Sedlec Sedlečko u Soběslavě Sedlice Sepekov Sezimovo Ústí Skalice Skopytce Skočice Skrýchov u Malšic Skály Skály Slabčice Slaník Slapsko Slapy Slavonice Slavče Smetanova Lhota Smilovy Hory Soběnov Soběslav Sousedovice Srnín Srubec Stachy Staré Hobzí Staré Hodějovice Staré Město pod Landštejnem Staňkov Stehlovice Stožec Stožice Strakonice Strakonice Strmilov Strunkovice nad Blanicí Strunkovice nad Volyňkou Stráž nad Nežárkou Strážkovice Strážný Strýčice Studená Stádlec Střelské Hoštice Stříbřec Střítež Střížov Střížovice Suchdol nad Lužnicí Sudoměřice u Bechyně Sudoměřice u Tábora Svatá Maří Svatý Jan nad Malší Sviny Svrabov Světce Světlík Tchořovice Temelín Temešvár Trhové Sviny Truskovice Turovec Tučapy Tvrzice Tábor Tálín Týn nad Vltavou Těšovice Třebohostice Třeboň Třebětice Třešovice Uzenice Uzeničky Vacov Val Varvažov Velešín Velešín Velká Turná Velký Ratmírov Vesce Veselí nad Lužnicí Vidov Vilice Vimperk Vitín Vitějovice Višňová Vlachovo Březí Vlastec Vlastiboř Vlkov Vlkov Vlksice Vlčetínec Vlčeves Vodice Vodňany Vojníkov Volary Volenice Volfířov Volyně Vrcovice Vrábče Vráto Vráž Vydří Vyšší Brod Vícemil Včelná Větřní Všemyslice Zahorčice Zahrádky Zahájí Zbelítov Zbytiny Zběšičky Zdíkov Zhoř Zhoř u Mladé Vožice Zhoř u Tábora Zlatá Koruna Zliv Zlukov Zubčice Zvotoky Zvíkov Zvíkovské Podhradí Zvěrotice Záblatí Záboří Záboří Zábrdí Záhoří Zálezly Zálší Závraty Újezdec Újezdec Úlehle Únice Úsilné Ústrašice Čakov Čejkovice Čepřovice Černá v Pošumaví Černýšovice Červený Hrádek České Budějovice České Velenice Český Krumlov Český Rudolec Čestice-Špic Čečelovice Čimelice Čkyně Člunek Číměř Číčenice Čížkrajice Čížová Řepeč Řepice Římov Řípec Šebířov Ševětín Škvořetice Štěkeň Štěpánovice Šumavské Hoštice Žabovřesky Želeč Želnava Žernovice Žimutice Žár Žárovná Žíšov Žďár Žďár

Vypis firem

Jana Krejčová

adresa: Jistebnice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63264153

Filip Vařil

adresa: České Budějovice - České Budějovice 6
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63877813

Ivo Kaiseršot

adresa: Chlum u Třeboně
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60852232

Karel Zíka

adresa: Dražice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63870606

Josef Sůva

adresa: Malonty
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60639521

PaedDr. Milan Kyzour

adresa: České Budějovice - České Budějovice 7
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62492071

Roman Škopek

adresa: Úsilné
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62527495

Marcel Ouška

adresa: Bechyně
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60842024

David Lexa

adresa: Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec III
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60654236

Hana Šiková

adresa: Kostelec nad Vltavou - Zahrádka
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60868996

Andrea Štěpánková

adresa: Kaplice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 60637366

Jakub Prüher

adresa: České Budějovice - České Budějovice 7
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62493825

Oldřich Šustr

adresa: Chlum u Třeboně
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63245728

T.S. Bavorov s.r.o.

adresa: Bavorov
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 62502590

Karel Berka

adresa: Tábor - Horky
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63870355

Marek Moos

adresa: Chotoviny - Červené Záhoří
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62549936

Agrup, spol. s r.o.

adresa: Prachatice - Prachatice II
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 63275872

HOLIČ-ZÍSKAL, s. r. o.

adresa: Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí II
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 62497448

Ing. Eva Ouředníková

adresa: Košice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62551426

Jozef Koky

adresa: Jistebnice - Drahnětice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62549871