Plzeňský kraj - Firemní katalog

VŠE A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Babylon Bdeněves Benešovice Bezdružice Bezděkov Bezvěrov Biřkov Blatnice Blažim Blovice Blížejov Bohy Bolešiny Bolkov Bor Bor u Tachova Borovno Borovy Brnířov Brod nad Tichou Broumov Budětice Bukovec Bukovník Buková Bučí Bušovice Bílov Běhařov Bělá nad Radbuzou Běšiny Břasy Březina Břežany Cebiv Cekov Chanovice Cheznovice Chlistov Chlum Chlumy Chlumčany Chocenice Chocomyšl Chodov Chodová Planá Chodská Lhota Chodský Újezd Chomle Chotíkov Chotěšov Chrastavice Chrást Chudenice Chudenín Chválenice Chříč Ctiboř Dešenice Dlažov Dlouhá Ves Dlouhý Újezd Dnešice Dobršín Dobřany Dobřív Dobříč Dolany Dolce Dolní Bělá Dolní Hradiště Dolní Lukavice Domažlice Domoraz Drahkov Drahotín Drahoňův Újezd Draženov Dražeň Dražovice Druztová Díly Dýšina Ejpovice Erpužice Halže Hamry Hartmanice Hejná Heřmanova Huť Hlavňovice Hlince Hlohovice Hlohová Hlohovčice Hnačov Hněvnice Holoubkov Holýšov Honezovice Hora Svatého Václava Horažďovice Horažďovice Horní Bělá Horní Bříza Horní Kamenice Horní Kozolupy Horní Lukavice Horská Kvilda Horšice Horšovský Týn Hostouň u Horšovského Týna Hošťka Hradec Hradiště Hradiště Hromnice Hrádek Hvozd Hvožďany Hůrky Janovice nad Úhlavou Jarov Javor Ježovy Kakejcov Kamenec Kamenný Újezd Kanice Kasejovice Kaznějov Kařez Kařízek Kašperské Hory Kbel Kdyně Kejnice Klabava Kladruby Kladruby Klatovy Klenová Klenčí pod Čerchovem Klášter Kokašice Kolinec Koloveč Konstantinovy Lázně Kopidlo Kornatice Koryta Kostelec Kotovice Kout na Šumavě Kovčín Kozojedy Kozolupy Kočov Kočín Kožlany Kralovice Kramolín Krašovice Krsy Kunějovice Kvášňovice Kvíčovice Kyšice Křelovice Křenice Křenovy Kšice Ledce Lesná Lestkov Letiny Letkov Lhota pod Radčem Lhůta Libkov Liblín Lisov Litohlavy Lochousice Lomec Losiná Loučim Louňová Loza Lužany Luženičky Líně Líté Líšina Líšná Líšťany Malý Bor Manětín Maňovice Meclov Medový Újezd Merklín Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn) Mezihoří Milavče Mileč Milínov Milíře Mirošov Mladotice Mladý Smolivec Mlečice Mlýnské Struhadlo Mnichov Mochtín Modrava Mohelnice Mokrosuky Mokrouše Močerady Mrtník Mrákov Mutěnín Myslinka Myslovice Myslív Mířkov Míšov Mýto Měcholupy Město Touškov Měčín Nadryby Nalžovské Hory Nebílovy Nehodiv Nekmíř Nekvasovy Nemanice Nepomuk Netunice Neuměř Neurazy Nevid Nevolice Nevřeň Nezbavětice Nezdice Nezdice na Šumavě Nezdřev Nezvěstice Nečtiny Nová Ves Nová Ves Nové Mitrovice Nový Kramolín Nýrsko Nýřany Němčice Němčovice 16 Obora Obora Obytce Olbramov Oplot Osek Oselce Ostrov u Bezdružic Ostrovec-Lhotka Ostřetice Osvračín Otov Otěšice Ošelín Pasečnice Pačejov Pařezov Pelechy Pernarec Petrovice u Sušice Planá Plasy Plešnice Plzeň Plánice Pláně Plískov Poběžovice Pocinovice Podmokly Podmokly Poděvousy Poleň Polánka Postřekov Potvorov Prostiboř Prádlo Prášily Ptenín Puclice Pňovany Předenice Předslav Přehýšov Přestavlky Přeštice Přimda Příchovice Příkosice Přívětice Příšov Rabí Radkovice Radnice Raková Rejštejn Rochlov Rokycany Roupov Rozvadov Rybnice Rybník Sebečice Sedlec Semněvice Seč Sirá Skapce Skašov Skomelno Slatina Smědčice Soběkury Soběšice Spálené Poříčí Spáňov Srbice Srby Srby Srní Staré Sedliště Staré Sedlo Starý Plzenec Staňkov Stod Strašice Strašín Stráž Stráž Strážov Studená Studánka Střelice Stříbro Střížovice Sulislav Sušice Sušice Svojšín Svéradice Sytno Tachov Tatiná Terešov 46, okr. Rokycany Tis u Blatna Tisová Tlumačov Tlučná Tojice Trhanov Trnová Trokavec Trpísty Tužice Tymákov Týnec Týniště Týček Těně Těškov Třebčice Třemešné Třemošná Vejprnice Vejvanov Velečín Velhartice Velké Hydčice Velký Bor Velký Malahov Ves Touškov Veselá Vidice Vlčtejn Vlčí Vochov Volduchy Vranov Vrhaveč Vrčeň Vstiš Vysoká Libyně Výrov Vřeskovice Všekary Všenice Všepadly Všeruby Všeruby Zadní Chodov Zahořany Zahrádka Zavlekov Zbiroh Zborovy Zbůch Zdemyslice Zemětice Zhoř Zruč-Senec Zvíkovec Záchlumí p. Druztová Úboč Úherce Újezd Újezd nade Mží Újezd u Plánice Újezd u Svatého Kříže Úlice Únehle Únějovice Úněšov Úsilov Úterý Útušice Čachrov Čeminy Čermná Černovice Černošín Černíkov Červené Poříčí Čerňovice Česká Bříza Česká Kubice Čečovice Čilá Čižice Čmelíny Částkov Číhaň Čímice Čížkov Řenče Štichov Štichovice Štítov Štěnovice Štěnovický Borek Švihov Šťáhlavy Ždánov Ždírec Železná Ruda Žichovice Žihle Žihobce Žilov Žinkovy Životice Žákava
VŠE A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
1 2 3 4 5 6 ...  58

Vypis firem

Otakar Švrčula

adresa: Sušice - Sušice II
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 64186997

Olga Karlíková

adresa: Kožlany
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 64738299

Ondřej Vodička

adresa: Lom u Tachova
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63548291

Oldřich Holý

adresa: Žinkovy
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 64195180

Občanské stavby spol.s r. o.

adresa: Dolní Bělá
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25204793

Oldřich Mašek - EnterSoft

adresa: Dýšina
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63537311

Olga Bosak

adresa: Útušice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62628950

Olga Watson

adresa: Mirošov
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62660560

Ondřej Hegedüs

adresa: Kralovice
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 63536056

ORAS Moravia, s. r. o.

adresa: Měčín - Radkovice
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 64088634

Ocelové konstrukce - západ s.r.o.

adresa: Všeruby
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 25201476

Oldřich Radlinger

adresa: Všeruby - Brůdek
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 64405478

Oldřich Šmejkal

adresa: Starý Plzenec
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62655124

Olexandr Shulyepov

adresa: Chrást
Právní forma: Zahraniční osoba
IČ: 26386577

Oprakom, s.r.o.

adresa: Chrást
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 64831329

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ RODIČŮ ZE ZBIROHU "SPOLU"

adresa: Zbiroh
Právní forma: Sdružení (svaz, spolek, společnost, klub aj.)
IČ: 26590158

Otto Malý

adresa: Dobřany
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 62628658

Olga Kohoutová

adresa: Žinkovy
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
IČ: 64869792

Okno V+M s.r.o.

adresa: Domažlice - Havlovice
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
IČ: 28008120

Oksana Papusha

adresa: Plzeň - Jižní Předměstí
Právní forma: Zahraniční osoba
IČ: 28013948